• autor: admin, 2016-10-19 10:25

Włocławska B - klasa

GKS Fabianki - Orion Popowo   4:3 (3:0)

Bramki: Uzdowski Cezary 46', Kotarski Kamil 53', 90+1'

Do meczu z GKS-em Orion przystąpił w bardzo okrojonym składzie. Duet Kijewski - Rutkowski mieli do dyspozycji zaledwie 12 zawodników. Zabrakło wielu podstawowych graczy i nasza drużyna zagrała w eksperymentanlnym składzie. Mecz podobnie jak w Wichowie rozpoczął się od szybko straconego gola. W 3 minucie po składnej akcji drużyna GKSu wyszła na prowadzenie. Nasi zawodnicy mogli szybko odpowiedzieć, ale w idealnej okazji Kamil Chojnicki przegrał pojedynek z bramkarzem. Co prawda to Orion znacznie lepiej się prezentował, lecz w 14 minucie mieliśmy wynik 2:0. Rzut z autu na największego zawodnika na boisku, ten bez problemu przyjmuje piłkę i bez problemu zdobywa gola z 5 metrów. Był to pierwszy z trzech goli gospodarzy pod tytułem ,, Gole po wyrzucie z autu ''. Orionistów to nie załamało i nadal spokojnie rozgrywali piłkę i szukali kontaktowej bramki, natomiast w 27 minucie kolejny zabójczy rzut z autu, przedłużenie piłki przez zawodnika z Fabianek do której dopada napastnik i mamy 3:0. Wynik do przerwy nieadekwatny do obrazu gry. Orion po przerwie wyszedł bardzo zmotywowany i już w 46 minucie Cezary Uzdowski zdobył gola po błędzie bramkarza. Przewaga naszej drużyny w drugiej połowie była bardzo duża co udowodniła w 53 minucie. Po asyście Dawida Cymermana gola zdobył Kamil Kotarski. 4 minuty pożniej mógł być remis, lecz Kamil Chojnicki trafił w poprzeczkę po interwencji bramkarza. Gdy wszyscy czekali na gola ze strony Oriona to gospodarze po kolejnym rzucie z autu podwyższyli prowadzenie. Nasi zawodnicy dązyli do zdobycie kolejnego gola, lecz udało się to dopiero w 91 minucie. Kapitalnym strzałem z 20 metrów popisał się Kotarski a piłka wylądowała w samym okienku bramki. Niestety, to wszystko na co było stać Orion w tym meczu. Szkoda porażki po tak głupio staconych bramkach, zwłaszcza, że to Orion był stroną przeważającą w tym meczu. Kolejny mecz w niedzielę o godzinie 15.00. W Wichowie zmierzymy się z Wichrem Wielgie.

Skład Oriona: Jankowski - Samodulski, Cywiński, Domagalski, Milewski Damian - Kotarski, Trejda, Chyliński, Cymerman - Chojnicki, Uzdowski